MIMI heaven

Pavla Nebeská

MIMI Heaven

Moc Vás vítám u svého medailonku a ráda bych se představila, kdo vlastně za MiMi HEAVEN sedí u šicího stroje a tvoří praktické kousky do šatníků Vašich lásek.

Jmenuji se Pavla Nebeská, vystudovala jsem střední školu oděvního návrhářství a už je to nějakých pár let ( přes 10let, ale pššššš )

Můj vývoj tvorby byl jako horská dráha, 6 let jsem přerušovaně šila kabelky, zároveň jsem pracovala v oblasti módy, v kosmetickém průmyslu a poté v kanceláři na genetické klinice, kde pracuji i nyní.


Mám dvě úžasné děti (Natálka 4,5 roku a Tobík 2 roky )

Díky Natálce jsem se dostala k šití výbavy pro miminka a nakonec jsem se dopracovala až k šití oblečení pro děti. Naty konfekce moc neseděla, oblečení bylo spíše široké než dlouhé a nebavilo mě stále kupovat nové a nové kousky, protože velikostně nesedělo, přitom ho nosila krátkou dobu

A tak vznikla značka MiMi HEAVEN, která nabízí kousky oblečení, které s Vaším drobkem roste a dědí se dále mezi sourozenci, a dětmi kamarádek.

 

Denně pro vás hledám zajímavé látky, které mají certifikaci nezávadnosti pro děti do tří let a moc mě baví tvořit originální a kvalitní kousky pro ty moje a vaše detičky.

Jsem ráda za každého z vás, co mě podpoříte na cestě za mým snem.

10 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz